Բազմամոդ օպտիկամանրաթելային կարկատման լար

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST- ից ST OM3 Duplex կարկատելու լարը

    · Հանդիպում է EIA / TIA 604-2-ին `կերամիկական լամպով` բարձր արագությամբ մալուխային ցանցերի համար: · Մալուխով տպագիրն օգնում է հստակեցնել և ճանաչել տարբեր մալուխներ: · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL: · Թեքեք անզգայական մանրաթելային մալուխը հիանալի արդյունք է տալիս առաձգականության վրա: · K = K խավաքարտ փաթեթը առավելագույն պաշտպանություն է ապահովում ձեր իրերի վրա: Տեխնիկական միակցիչ ST- ից ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm մանրաթելային ռեժիմ 50 / 125μm OM3 բաճկոն գույն Aqua Polishing UPC- ից UPC բաճկոն Նյութ PVC (OFNR), OFNP, LSZH տեղադրում ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC դեպի SC OM4 Duplex կարկատման լարը

    · Հանդիպում է EIA / TIA 604-2-ին `կերամիկական լամպով` բարձր արագությամբ մալուխային ցանցերի համար: · Մալուխով տպագիրն օգնում է հստակեցնել և ճանաչել տարբեր մալուխներ: · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL: · Թեքեք անզգայական մանրաթելային մալուխը հիանալի արդյունք է տալիս առաձգականության վրա: · K = K խավաքարտ փաթեթը առավելագույն պաշտպանություն է ապահովում ձեր իրերի վրա: Տեխնիկական միակցիչ SC- ից SC բաճկոն OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0 մմ մանրաթելային ռեժիմ 50 / 125μm OM4 բաճկոն գույն Aqua Polishing UPC- ից UPC բաճկոն Նյութ PVC (OFNR), OFNP, LSZH տեղադրում ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO- ից LC Breakout մալուխները բարձր խտության մանրաթելային ցանցերի համար ձեր լավագույն ընտրությունն են: Այն հատուկ նախագծված է արագ Ethernet, օպտիկամանրաթելային կապուղու, տվյալների կենտրոնի և գիգաբիթ Ethernet ծրագրերի համար: Այս 12 մանրաթելային զենք ու զրահը օգտագործվում է (6) SFP + - ը MPO ադապտերային վահանակի և MPO կոճղի մեջ միացնելու համար: Տեխնիկական միակցիչ A MPO Իգական (առանց պինդ) միակցիչ B LC UPC դուպլեքս մանրաթելային ռեժիմ OM3 50 / 125μm Ալիքային երկարություն 850/1310 նմ 40/100 Գ Ethernet Հեռավորություն 100 մ 850 նմ 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 կարկատման լարը

    50 / 125μm OM4 բազմամոդ թեքման անզգայական օպտիկամանրաթելային մալուխը թեքումից կամ ոլորումից պակաս մեղմացում է, համեմատած ավանդական օպտիկական մանրաթելային մալուխների հետ, և դա ավելի արդյունավետ կդարձնի օպտիկամանրաթելային մալուխների տեղադրումն ու պահպանումը: Այն նաև կարող է ավելի շատ տարածք խնայել տվյալների խտության մալուխների համար տվյալների կենտրոններում, ձեռնարկությունների ցանցերում, հեռահաղորդակցման սենյակում, սերվերային տնտեսություններում, ամպային պահեստավորման ցանցերում և ցանկացած վայրում, որոնք անհրաժեշտ են մանրաթելային կարկատման մալուխներ: Այս 50/125 OM4 մուլտիմոդային օպտիկամանրաթելային մալուխը իդեալական է համագործակցության համար ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout մալուխ

    1.0.35dB Ultra Low IL USCONEC միակցիչներով, 0.15dB Ultra Low IL LC միակցիչներով: 2. Corning կամ YOFC մանրաթելը նախատեսված է ISO, IEC, RoHS անցնելու համար: և այլն: 3. Թեք անզգայական մանրաթելային մալուխը հիանալի արդյունք է տալիս առաձգականության վրա: 4.K = K ստվարաթղթե փաթեթը առավելագույն պաշտպանություն է ապահովում ձեր իրերի վրա: Տեխնիկական միակցիչ A MTP Իգական էլիտար միակցիչ B LC Օպտիկամանրաթելային ռեժիմ 50 / 125μm OM3 բաճկոն Գույն Aqua Polish տեսակը համակարգիչ UPC բաճկոն Նյութ OFNR, OFNP, LSZH ներդրման կորուստ ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    · Հանդիպում է EIA / TIA 604-2-ին `կերամիկական լամպով` բարձր արագությամբ մալուխային ցանցերի համար: · Մալուխով տպագիրն օգնում է հստակեցնել և ճանաչել տարբեր մալուխներ: · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL: · Թեքեք անզգայական մանրաթելային մալուխը հիանալի արդյունք է տալիս առաձգականության վրա: · K = K խավաքարտ փաթեթը առավելագույն պաշտպանություն է ապահովում ձեր իրերի վրա: Տեխնիկական միակցիչ SC- ից SC բաճկոն OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0 մմ օպտիկամանրաթելային ռեժիմ 62.5 / 125μm բաճկոն Գույնը նարնջագույն փայլեցում UPC- ից UPC բաճկոնի նյութ PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC To SC OM2 Duplex կարկատելու լարը

    Այս մանրաթելային օպտիկամանրաթելային լարի մուլտիմոդն ուղեկցվում է բարձրորակ բաճկոնի նյութով, որն օգտագործման համար ունի ավելի երկար ծառայության ժամկետ: Բացի այդ, այն ավելի քիչ թուլացում է, երբ կռում կամ ոլորվում է, համեմատած ավանդական օպտիկական մանրաթելային մալուխների հետ, այդպիսով ավելի արդյունավետ դարձնելով օպտիկամանրաթելային մալուխների տեղադրումն ու պահպանումը: Բաճկոնի նյութի երեք տարբերակ կա ՝ ներառյալ ՊՎՔ (OFNR), OFNP, LSZH, և մարդիկ կարող էին ավելի լավ ընտրություն կատարել ՝ ըստ իրենց կարիքի: Պայծառ ու նարնջագույն տեսքը կարող է ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC- ից SC OM3 Duplex կարկատելու լարը

    · Հանդիպում է EIA / TIA 604-2-ին `կերամիկական լամպով` բարձր արագությամբ մալուխային ցանցերի համար: · Մալուխով տպագիրն օգնում է հստակեցնել և ճանաչել տարբեր մալուխներ: · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL: · Թեքեք անզգայական մանրաթելային մալուխը հիանալի արդյունք է տալիս առաձգականության վրա: · K = K խավաքարտ փաթեթը առավելագույն պաշտպանություն է ապահովում ձեր իրերի վրա: Տեխնիկական միակցիչ SC- ից SC բաճկոն OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0 մմ օպտիկամանրաթելային ռեժիմ 50 / 125μm OM3 բաճկոն գույն Aqua Polishing UPC- ից UPC բաճկոն Նյութ PVC (OFNR), OFNP, LSZH ներդիր ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC- ից LC OM4 Duplex կարկատելու լարը

    · Հանդիպում է EIA / TIA 604-2-ին `կերամիկական լամպով` բարձր արագությամբ մալուխային ցանցերի համար: · Մալուխով տպագիրն օգնում է հստակեցնել և ճանաչել տարբեր մալուխներ: · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL: · Թեքեք անզգայական մանրաթելային մալուխը հիանալի արդյունք է տալիս առաձգականության վրա: · K = K խավաքարտ փաթեթը առավելագույն պաշտպանություն է ապահովում ձեր իրերի վրա: Տեխնիկական միակցիչ LC- ից LC բաճկոն OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0 մմ մանրաթելային ռեժիմ 50 / 125μm OM4 բաճկոն գույն Aqua փայլեցում UPC- ից UPC բաճկոն Նյութ PVC (OFNR), OFNP, LSZH տեղադրում ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC To LC OM3 Duplex կարկատելու լարը

    · Հանդիպում է EIA / TIA 604-2-ին `կերամիկական լամպով` բարձր արագությամբ մալուխային ցանցերի համար: · Մալուխով տպագիրն օգնում է հստակեցնել և ճանաչել տարբեր մալուխներ: · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL: · Թեքեք անզգայական մանրաթելային մալուխը հիանալի արդյունք է տալիս առաձգականության վրա: · K = K խավաքարտ փաթեթը առավելագույն պաշտպանություն է ապահովում ձեր իրերի վրա: Տեխնիկական միակցիչ LC toLC բաճկոն OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0 մմ օպտիկամանրաթելային ռեժիմ 50 / 125μm OM3 բաճկոն գույն Aqua փայլեցում UPC- ից UPC բաճկոնի նյութ PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC To LC OM2 Duplex կարկատելու լարը

    1. Ապրանքը ընդունում է ներմուծված կերամիկական քորոցներ և ներմուծում բարձրորակ օպտիկամանրաթելային մալուխներ: 2. Ներկայացնել օտարերկրյա հղկման առաջատար տեխնոլոգիան և հղկող սարքավորումները `մանրաթելերի, մանրաթելերի գոգավորության, մանրաթելերի մակերևույթի առանց քերծվածքների և թերությունների կենտրոնացումը և շեղման շառավղի պարամետրերը ապահովելու համար: ստանդարտ 3. Տեղադրման կորուստը փոքր է, վերադարձի կորուստը մեծ է, փոխանակելիությունը լավ է, կրկնվող ներդրումը և ռ ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC- ից LC OM1 Duplex կարկատելու լարը

    · Հանդիպում է EIA / TIA 604-2-ին `կերամիկական լամպով` բարձր արագությամբ մալուխային ցանցերի համար: · Մալուխով տպագիրն օգնում է հստակեցնել և ճանաչել տարբեր մալուխներ: · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL and RL: · Թեքեք անզգայական մանրաթելային մալուխը հիանալի արդյունք է տալիս առաձգականության վրա: · K = K խավաքարտ փաթեթը առավելագույն պաշտպանություն է ապահովում ձեր իրերի վրա: Տեխնիկական միակցիչ LC- ից LC բաճկոն OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0 մմ օպտիկամանրաթելային ռեժիմ 62.5 / 125μm բաճկոն Գույնը նարնջագույն փայլեցում UPC- ից UPC բաճկոնի նյութ PVC (OFNR), ...