Ապրանքներ

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC Slave EB-400/401 EOC տերմինալ. EB-400-B / EB-401-B

    Անկախ EOC տերմինալային սարքավորում: HomePlug AV / IEEE 1901 տեխնոլոգիան, ընդունում է Qualcomm AR7411 չիպը, օգտագործում է ցածր հաճախականության տիրույթ 65 ՄՀց-ից ցածր և համագործակցում է EC շարքի EOC գլխավոր սարքավորումների հետ ՝ իրականացնելու համար Ethernet տվյալների ազդանշանների փոխանցումը համասեռ բաշխիչ ցանցում: Ընտրովի WIFI գործառույթ: Ապրանքի առանձնահատկությունները 1. Կենտրոնական գրասենյակի միասնական ձևանմուշի կոնֆիգուրացիան առաքվում է, իսկ սարքը `վարդակից: 2. Տրամադրել 1 CABLE խառը ազդանշանի մուտքային RF պորտ և 1 հեռուստատեսային ազդանշանի ելքային RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Բացօթյա 2 AYԱՆԱՊԱՐՀ (5 ~ 1000 ՄՀց)

    HT200B11 հպման արժեք dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 29 32 ներդիրի կորուստ ներմուծում d -դԲ առավելագույն) հաճախականություն (ՄՀց) 5 ~ 10 - 3,2 1,7 0,9 0,5 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,1 0,6 0,7 0.6 0.5 0.5 0.5 301 400 - 3.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.8 0.5 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.0 1.0 0.9 0.7 0.7 0.7 451 600 - 3.7 2.2 1.6 1.1 1.1 1.0 0.8 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.3 1.3 1.2 1.2 1.2 751 900 - 4.3 2.8 2.2 1.7 1.6 1.5 1.4 1.4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Բացօթյա 4 ճանապարհի թակել (5 ~ 1000 ՄՀց)

    HT400B11 հպման արժեք dB 8 11 14 17 20 23 26 29 29 32 ներդիրի կորուստ ներս-դուրս d -դԲ առավելագույն) հաճախականություն (ՄՀց) 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,7 0,6 0,5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 0.5 401 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 0.8 601 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.3 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 1.6 Հպման կորուստ ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Բացօթյա 8 ճանապարհի թակել (5 ~ 1000 ՄՀց)

    HT800B11 հպման արժեք dB 11 14 17 20 23 26 29 32 ներդիրի կորուստ ներս-դուրս d -դԲ առավելագույն) հաճախականություն (ՄՀց) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 451 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 601 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 751 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 Tap Loss I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Արտաքին պառակտիչներ (5 ~ 1000 ՄՀց)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Պարամետրերի թողունակություն 2 ճանապարհ 3 ճանապարհով (հավասարակշռված) HT306A21 3 ճանապարհով (անհավասարակշռված) HT306B21 ներդիրի կորուստ ներսից դուրս (-դԲ առավելագույն) հաճախականություն (ՄՀց) ցածր ցածր ներսում 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4.1 5.9 7.4 3.9 301 ~ 400 4.2 5.9 7.6 4.1 401 ~ 450 4.3 6.0 7.9 4.1 451 ~ 600 4.5 6.4 7.9 4.8 601 ~ 750 4.9 7.2 8.2 4.9 751 ~ 900 5.2 7.8 8.4 5.2 901 ~ 1000 5.3 7.9 8.7 5.4 Port2- Port3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Low- Lowածր -ածր-Բարձր Out-To- Out ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Արտաքին կցորդիչներ (5 ~ 1000 ՄՀց)

    HT100B21 թակել արժեքը dB թակել 8 թակել 12 թակել 16 ներդիրի կորուստ ներսից դուրս d -դԲ առավելագույն) հաճախականություն (ՄՀց) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 1 400 1.8 1.3 1.2 401 450 1.9 1.4 1.3 451 600 2.0 1.6 1.5 601 750 2.4 2.0 1.7 751 ~ 900 3.0 3.0 2.4 2.2 901 ~ 1000 3.5 2.7 2.5 apորակի կորուստ ներթափանցման համար (d 1.5 դԲ) 5 ~ 600 8.5 12.0 16.0 601 ~ 1000 8.5 12.5 16.0 Դեպի- Հպեք Lsolation (դԲ Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550 նմ մինի օպտիկական ուժեղացուցիչ (ZOA1550MA)

    1. Պոմպային լազերը օպտիկական մոդուլի և er-doped մանրաթելի կողմից ներմուծվում են ԱՄՆ-ից: 2. Մեքենան հագեցած է կատարյալ և հուսալի օպտիկական էներգիայի արտադրությամբ, կայունացնող շղթայով և լազերային ջերմաէլեկտրական հովացուցիչի ջերմաստիճանի կառավարման շղթայով ապահովում են ամբողջ մեքենայի լավագույն կատարումը և լազերի կայուն երկար կյանքը: Մեքենան ունի ներկառուցված միկրոպրոցեսորային ծրագրակազմ լազերային վիճակի մոնիտորինգ, թվային ցուցադրում, անսարքությունների նախազգուշացում, ցանցի կառավարում և այլ գործառույթներ: Մի անգամ գործող պար ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 պորտ 1000 Մբիթ / վրկ Ethernet- ից 2 մանրաթելային անջատիչի մոդելի ZJ-1000228-S20

    8 պորտ 1000Mbps Ethernet- ից 2 մանրաթելային անջատիչ 1000BASE-FX Ethernet պղնձե մեդիա է 1000Base-TX մանրաթելից: Տրամադրեք հեշտ և տնտեսական լուծում `պղնձի վրա հիմնված ցանցը օպտիկամանրաթելային ցանցին արդիականացնելու համար` ազդանշանի հասանելիությունը երկարացնելու համար: Օպտիկամանրաթելային անջատիչի փոխանցման հեռավորությունը մինչև 120 կմ: Plug-and- դիզայնի դիզայն, հեշտ է տեղադրել: Այն կարող է օգտագործվել որպես ինքնուրույն: Առանձնահատկություններ • 8 պորտ 100 / 1000M Ethernet + 2 պորտ օպտիկամանրաթելային անջատիչ, սկավառակ • Կիսամյակային կամ լրիվ դուպլեքս ավտո-բանակցություններ • 100/1000 Մբիթ / վրկ ավտոմատ բանակցություններ պղնձե նավահանգստի համար • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 պորտ 1000Mbps Ethernet- ից 1 մանրաթելային անջատիչ Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch- ը 1000BASE-FX Ethernet պղնձե մեդիա է 1000Base-TX մանրաթելից: Տրամադրեք հեշտ և տնտեսական լուծում `պղնձի վրա հիմնված ցանցը օպտիկամանրաթելային ցանցին արդիականացնելու համար` ազդանշանի հասանելիությունը երկարացնելու համար: Օպտիկամանրաթելային անջատիչի փոխանցման հեռավորությունը մինչև 120 կմ: Plug-and- դիզայնի դիզայն, հեշտ է տեղադրել: Այն կարող է օգտագործվել որպես ինքնուրույն: Հատկություններ • 8 պորտ 100/1000 Մ Ethernet + 1 պորտ օպտիկամանրաթելային անջատիչ, սկավառակ • Կիսամյակային կամ լրիվ դուպլեքս ավտո-բանակցություններ • 100/1000 Մբիթ / վրկ ավտոմատ բանակցություններ պղնձե նավահանգստի համար • Ավտո MDI / Մ ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 պորտ 1000 Մբիթ / վրկ Ethernet- ից ZJ-1000204-S20 մանրաթելային անջատիչ

    2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch- ը 1000BASE-FX Ethernet պղնձե մեդիա է 1000Base-TX մանրաթելից: Տրամադրեք հեշտ և տնտեսական լուծում `պղնձի վրա հիմնված ցանցը օպտիկամանրաթելային ցանցին արդիականացնելու համար` ազդանշանի հասանելիությունը երկարացնելու համար: Օպտիկամանրաթելային անջատիչի փոխանցման հեռավորությունը մինչև 120 կմ: Plug-and- դիզայնի դիզայն, հեշտ է տեղադրել: Այն կարող է օգտագործվել որպես ինքնուրույն: Առանձնահատկություններ • 4 պորտ 100/1000 Մ Ethernet + 2 պորտ օպտիկամանրաթելային անջատիչ, սկավառակ • Կիսամյակային կամ լրիվ դուպլեքս ավտո-բանակցություններ • 100/1000 Մբիթ / վրկ ավտոմատ բանակցություն պղնձե նավահանգստի համար • Ավտո MDI / Մ ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 նավահանգիստ 100/1000 Մբիթ / վ Ethernet մանրաթելային անջատիչ Մոդել ZJ-1000102-25

    100/1000 Մբիթ / վրկ Ethernet մանրաթելային անջատիչի 2 նավահանգիստը 1000BASE-FX Ethernet պղնձե մեդիա է 1000Base-TX մանրաթելից: Տրամադրեք հեշտ և տնտեսական լուծում `պղնձի վրա հիմնված ցանցը օպտիկամանրաթելային ցանցին արդիականացնելու համար` ազդանշանի հասանելիությունը երկարացնելու համար: Օպտիկամանրաթելային անջատիչի փոխանցման հեռավորությունը մինչև 120 կմ: Plug-and- դիզայնի դիզայն, հեշտ է տեղադրել: Այն կարող է օգտագործվել որպես ինքնուրույն: Առանձնահատկություններ • 2 պորտ 100/1000 Մ Ethernet + 1 պորտ օպտիկամանրաթելային անջատիչ, մեկ ռեժիմ երկկողմանի մանրաթել • Կես կամ լրիվ դուպլեքս ավտոսպասարկում • 100/1000 Մբիթ / վրկ ավտոմատ բանակցություն ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000 Մբիթ / վրկ SFP մեդիայի փոխարկիչ ZJ-GS03-PF

    1000 Մբիթ / վրկ Ethernet RJ45- ից SFP մեդիայի փոխարկիչը 100BASE-FX մանրաթելը վերափոխում է 100Base-TX պղնձե մեդիայի կամ հակառակը: Տրամադրեք հեշտ և տնտեսական լուծում `պղնձի վրա հիմնված ցանցը օպտիկամանրաթելային ցանցին արդիականացնելու համար` ազդանշանի հասանելիությունը երկարացնելու համար: Մեդիա փոխարկիչի փոխանցման հեռավորությունը մինչև 120 կմ: Plug-and- դիզայնի դիզայն, հեշտ է տեղադրել: Այն կարող է օգտագործվել որպես ինքնուրույն, կամ տեղադրված է 2U 14 անցքային մեդիայի փոխարկիչի շասսիում ՝ կենտրոնացված էլեկտրամատակարարմամբ: Հատկություններ • 1000 Մբիթ / վրկ Ethernet RJ45- ից SFP մեդիայի փոխարկիչ • Կես ...