SFP փոխանցիչ հաղորդման մոդուլ

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10 Գբ / վ 40 Կմ SFP + օպտիկական հաղորդիչ OPS551X3CDL40

    OPS551X83CDL40 10G SFP + հաղորդիչ ընդունիչները նախատեսված են 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW- ի համար 802,3 աէ-ի համար, և այն կարող է ապահովել տվյալների արագություն 1,25 Գբ / վ-ից մինչև 11,1 Գբ / վրկ: Թվային ախտորոշումը մատչելի է I2C ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է SFP + MSA- ում: , Առանձնահատկություններ 1. 10Gb / վ սերիական օպտիկական ինտերֆեյս, որը համապատասխանում է 802.3ae 10GBASE-ER / EW- ին
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10 Գբ / վ 1310 նմ Datacom SFP + օպտիկական հաղորդիչ OPSP311X3CDL10

    OPSP311X3CDL10 օպտիկական ընդունիչ սարքերը նախատեսված են 10 Գբ / վրկ սերիական օպտիկական միջերեսների համար մեկ ռեժիմով մանրաթելով (SMF) տվյալների հաղորդակցման համար: Ստացողը կարող է ապահովել 9,953- 11,1 Գբ / վ: Ընդունիչի նախագծերը օպտիմիզացված են բարձր արդյունավետության և ծախսարդյունավետության համար `հաճախորդներին datacom- ի լավագույն լուծումները մատակարարելու համար: Առանձնահատկություններ 1. Hot pluggable 2. 10 Գբ / վ սերիական օպտիկական միջերես 3. Մինչև 10 կմ հեռավորության վրա 4. Համապատասխան է SFP + MSA- ի հետ 5. SFP MSA փաթեթը դուպլեքս LC միակցիչով 6. Թվային ախտորոշիչ Mo ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10 Գբ / վ կարճ ալիքի Pluggable SFP փոխանցիչ OPSP851X3CDLM

    OPSP311X3CDL10 օպտիկական ընդունիչ սարքերը նախատեսված են 10 Գբ / վրկ սերիական օպտիկական միջերեսների համար մեկ ռեժիմով մանրաթելով (SMF) տվյալների հաղորդակցման համար: Ստացողը կարող է ապահովել 9,953- 11,1 Գբ / վ: Ընդունիչի նախագծերը օպտիմիզացված են բարձր արդյունավետության և ծախսարդյունավետության համար `հաճախորդներին datacom- ի լավագույն լուծումները մատակարարելու համար: Առանձնահատկություններ ● տաք pluggable ● 10 Գբ / վ սերիական օպտիկական ինտերֆեյս ● Մինչև 10 կմ հեռավորության վրա ● Համապատասխան SFP + MSA ● SFP MSA փաթեթ `դուպլեքս LC միակցիչով ● Թվային ախտորոշիչ մոնիտոր ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10 Գբ / վ 80 Կմ SFP + օպտիկական հաղորդիչ OPSP551X3CDL80

    OPSP551X3CDL80 10G SFP + հաղորդիչ ստեղները նախատեսված են 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW- ի համար 802,3 աէ-ի համար, և այն կարող է ապահովել տվյալների արագություն 1,25 Գբ / վ-ից մինչև 11,1 Գբ / վրկ: Թվային ախտորոշումը մատչելի է I2C ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է SFP + MSA- ում: , Առանձնահատկություններ ● 10 Գբ / վ սերիական օպտիկական ինտերֆեյս, որը համապատասխանում է 802.3ae 10 GBASE-ZR / ZW ● Էլեկտրական ինտերֆեյս, որը համապատասխանում է SFF-8431 բնութագրերին `բարելավված 8.5 և 10 Գիգաբիթանոց փոքր ձևի գործոնի խցանման« SFP + »wire 2-լարային մոդուլի համար ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    10 Գբ / վ SFP + BIDI օպտիկական հաղորդիչ OPSB321X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 օպտիկական փոխանցիչ ընդունիչները նախատեսված են 10 Գբ / վ սերիական օպտիկական միջերեսների համար մեկ ռեժիմով մանրաթելով (SMF) տվյալների հաղորդակցման համար: Ստացողը կարող է ապահովել 9,953- 11,1 Գբ / վ: Ընդունիչի նախագծերը օպտիմիզացված են բարձր արդյունավետության և ծախսարդյունավետության համար `հաճախորդներին datacom- ի լավագույն լուծումները մատակարարելու համար: Առանձնահատկություններ ● Թեժ խցանվող ● 10 Գբ / վ սերիական օպտիկական միջերես ● Մինչև 80 կմ հեռավորության վրա ● Համապատասխանում է SFP MSA ● SFP MSA փաթեթ ՝ դուպլեքս LC միակցիչով ● Թվային ախտորոշիչ հսկիչ ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    10 Գբ / վ SFP + Bidi օպտիկական հաղորդիչ OPSPB231X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 օպտիկական փոխանցիչ ընդունիչները նախատեսված են 10 Գբ / վ սերիական օպտիկական միջերեսների համար մեկ ռեժիմով մանրաթելով (SMF) տվյալների հաղորդակցման համար: Ստացողը կարող է ապահովել 9,953- 11,1 Գբ / վ: Ընդունիչի նախագծերը օպտիմիզացված են բարձր արդյունավետության և ծախսարդյունավետության համար `հաճախորդներին datacom- ի լավագույն լուծումները մատակարարելու համար: Առանձնահատկություններ ● Թեժ խցանվող ● 10 Գբ / վ սերիական օպտիկական միջերես ● Մինչև 80 կմ հեռավորության վրա ● Համապատասխանում է SFP MSA ● SFP MSA փաթեթ ՝ դուպլեքս LC միակցիչով ● Թվային ախտորոշիչ հսկիչ ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    10 Գբ / վ 1550 նմ բազմաֆունկցիոնալ XFP օպտիկական հաղորդիչ OPXP551X3CDL40

    OPXP551X3CDL40 10G 1550 նմ XFP ընդունիչ սարքերը նախատեսված են 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW- ի համար 802.3ae- ի և 10G SONET OC-192 / SDH STM-64- ի համար, և այն կարող է աջակցել տվյալների արագության մակարդակից 9.953 Գբ / վ-ից մինչև 11.1 Գբ / վ: Թվային ախտորոշումը մատչելի է I2C ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է XFP MSA- ում: Ընդունիչ նախագծերը օպտիմիզացված են բարձր արդյունավետության և ծախսարդյունավետության համար `հաճախորդներին տվյալների լուծման և հեռահաղորդակցման ծրագրերի լավագույն լուծումները մատակարարելու համար: Հատկություններ ● տաք pluggable ● Աջակցություն 9,95 Գբ / վ-ից մինչև 11,1 Գբ / վ բիթ արագություն rates Bel ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10 Գբ / վ 1310 նմ բազմաֆունկցիոնալ XFP օպտիկական հաղորդիչ OPXP311X3CDL10

    OPXP311X3CDL10 10G 1310 նմ XFP փոխանցիչ սարքերը նախատեսված են 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW- ի համար 802.3ae- ի և 10G SOI OC-192 / SDH STM-64- ի համար, և այն կարող է ապահովել տվյալների արագություն 9.953 Գբ / վ-ից մինչև 11.1 Գբ / վրկ: ախտորոշումը մատչելի է I2C ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է XFP MSA- ում: Ընդունիչ նախագծերը օպտիմիզացված են բարձր արդյունավետության և ծախսարդյունավետության համար `հաճախորդներին տվյալների լուծման և հեռահաղորդակցման ծրագրերի լավագույն լուծումները մատակարարելու համար: Առանձնահատկություններ ● տաք pluggable ● Աջակցություն 9,95 Գբ / վ-ից մինչև 11,1 Գբ / վ բիթ արագություն ● Ստորև ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    10 Գբ / վ 850 նմ XFP բազմաստիճան օպտիկական հաղորդիչ OPXP851X3CDLM

    OPXP851X3CDLM 10G 850 նմ XFP փոխանցիչ սարքերը նախատեսված են 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW 802,3 ա համարի համար, և այն կարող է ապահովել տվյալների արագություն 9,953 Գբ / վ-ից մինչև 11,1 Գբ / վրկ: Թվային ախտորոշումը մատչելի է I2C ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է XFP- ում: MSA. Ընդունիչի նմուշները օպտիմիզացված են բարձր արդյունավետության և ծախսարդյունավետության համար `հաճախորդներին տվյալների լուծման և հեռահաղորդակցման ծրագրերի լավագույն լուծումները մատակարարելու համար: Հատկություններ ● տաք pluggable ● Աջակցություն 9,95 Գբ / վ-ից մինչև 11,1 Գբ / վ բիթ արագություն rates 2.5 Վտ-ից ցածր էլեկտրաէներգիայի սպառում ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10 Գբ / վ 1550 նմ բազմաֆունկցիոնալ XFP օպտիկական հաղորդիչ OPXP551X3CDL80

    OPXP551X3CDL80 10G 1550 նմ XFP փոխանցիչ սարքերը նախատեսված են 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW- ի համար 802,3 աէ-ի և 10G SONET OC-192 / SDH STM-64- ի համար, և այն կարող է ապահովել տվյալների արագություն 9,953 Գբ / վ-ից մինչև 11,1 Գբ / վրկ: ախտորոշումը մատչելի է I2C ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է XFP MSA- ում: Ընդունիչ նախագծերը օպտիմիզացված են բարձր արդյունավետության և ծախսարդյունավետության համար `հաճախորդներին տվյալների լուծման և հեռահաղորդակցման ծրագրերի լավագույն լուծումները մատակարարելու համար: Հատկություններ ● տաք pluggable ● Աջակցություն 9,95 Գբ / վ-ից մինչև 11,1 Գբ / վ բիթ արագություն rates Եղեք ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    10 Գբ / վ Bidi բազմաստիճան XFP օպտիկական հաղորդիչ OPXPB321X3CDL10

    OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI ընդունիչ սարքերը նախատեսված են 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW- ի համար 802.3ae- ի և 10G SOI OC-192 / SDH STM-64- ի համար, և այն կարող է ապահովել տվյալների արագության մակարդակ 9.953 Գբ / վ-ից մինչև 11.1 Գբ / վ: Թվային ախտորոշումը մատչելի է I2C ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է XFP MSA- ում: Ընդունիչ նախագծերը օպտիմիզացված են բարձր արդյունավետության և ծախսարդյունավետության համար `հաճախորդներին տվյալների լուծման և հեռահաղորդակցման ծրագրերի լավագույն լուծումները մատակարարելու համար: Առանձնահատկություններ ● տաք pluggable ● Աջակցություն 9,95 Գբ / վ-ից մինչև 11,1 Գբ / վ բիթ արագություն ● Ստորև ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    10 Գբ / վ Bidi բազմաստիճան XFP օպտիկական հաղորդիչ OPXPB231X3CDL10

    OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI հաղորդիչ սարքերը նախատեսված են 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW- ի համար 802.3ae- ի և 10G SOI OC-192 / SDH STM-64- ի համար, և այն կարող է ապահովել տվյալների արագություն 9.953 Գբ / վ-ից մինչև 11.1 Գբ / վրկ: ախտորոշումը մատչելի է I2C ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է XFP MSA- ում: Ընդունիչ նախագծերը օպտիմիզացված են բարձր արդյունավետության և ծախսարդյունավետության համար `հաճախորդներին տվյալների լուծման և հեռահաղորդակցման ծրագրերի լավագույն լուծումները մատակարարելու համար: Առանձնահատկություններ ● տաք pluggable ● Աջակցություն 9,95 Գբ / վ-ից մինչև 11,1 Գբ / վ բիթ արագություն ● Ստորև ...